Vyprojektujeme Vám vaši elektrárnu

Vyprojektujeme Vám vaši elektrárnu

Na našich stránkách nenajdete žádnou obecnou nabídku, řešení které hledáte je vždy individuální a zobecňovat nejde. Pokud opravdu hledáte řešení a vhodného dodavatele, musí se to odpracovat.

Bez osobní návštěvy, znalosti reálného prostředí instalace, finančních mantinelů a osobního pohovoru nelze nabízet řešení.

Pokud stavíte nový dům, umíme Vám vyprojektovat popř. Vašim architektům poskytnout řešení solárních střešních tašek od několika různých výrobců, aby Váš dům byl unikátní a současně krásný v mezích Vašeho vkusu.

Pokud již dům máte, solární panely se musí pokládat na Vaši stávající střešní krytinu. Ano, a jde to při troše kreslení a přemýšlení udělat i hezky.

Můžete se zamyslit i nad instalací otočných solárních systémů na Vaší zahradě – ryze technických, nebo designových. Realizace na vodní ploše ? Žádný problém.

U větších solárních parků jde estetika stranou, převažují technické aspekty zvolených řešení, dostupnost technologií a většinou bohužel i cena.

U větrné energie toho moc nevymyslíme, je to stožár s vrtulí. U vertikálních elektráren jde ale o nepřehlédnutelný reklamní nosič, který lze vhodně doplnit o mnoho různých vizuálních efektů a přitáhnout tak pozornost.

Aby vše fungovalo jak má, je vhodné přebytky výroby elektrické energie, ať již ze sluníčka tak i z větru, akumulovat do baterií. Umíme Vám připravit řešení stacionární nebo přenosné.Přenosné má výhodu, že si bateriový systém můžete vzít s sebou na místo potřeby, je postaven na kolečkách nebo je snadno přenosný.

Tepelná čerpadla jsou pak jen logickým vyústěním snahy o ekologické, nezávislé a energeticky úsporné řešení Vaší potřeby tepla a teplé užitkové vody. V mnoha různých možných technických řešení mnoha dnes již velmi kvalitních výrobců má problém se orientovat i profesionál, natož spotřebitel.

Rádi Vám proto představíme naše řešení připravené přesně na míru Vašim představám a možnostem.NAŠI DODAVATELÉ

Dodavatele_1500