Dřevěný solární přístřešek na auto s fotovoltaikou a napojením do sítě

 

Milujeme dřevo, dřevo je přírodní materiál využívaný po tísiciletí našimi předky a proto i my stavíme ze dřeva.

 

Na dřevěné stavby jsme odborníci, vyrábíme nejen pergoly, ale i přístřešky pro auta, altány, či volně stojící stavby, ale i mobilní domy.

 

Jste majitelem elektromobilu a chcete jej nabíjet v pohodlí domova? Naše dřevěné solární přístřešky pro auta vám nabídnou vlastní solární elektrárnu. Jestliže chcete efektivně využívat solární energii a zároveň netoužíte střechu domu zahltit panely či z jiného důvodu nemůžete mít solární panely na střeše tak doporučujeme využít možnosti mít solární paleny na pergole či na přístřešku na automobil. Náš solární přístřešek na automobil vám nabídne vlastní sluneční elektrárnu s přímo zabudovaným fotovoltaickým systémem do zastřešení. Jedná se o provedení, kdy je celý systém připojen do distribuční soustavy. Součástí přístřešku je i zásuvka na dobíjení elektomobilu. Součástí přístřešku pro auta je nabíječka s výkonem......

Přebytečnou energii můžete odvádět do baterií a využít v domácnosti nebo využijte napojení do distribuční sítě, který vám dává možnost prodávat vyrobenou elektřinu ostatním. Součástí je výkonná baterie na úschovu elektřiny do budoucna. Přístřešek může sloužit i jako pergola či altán na vaší zahradě. 

Použitý materiál je univerzální a lze z něho vyrobit libovolné geometrické tvary, a to s velkým rozpětím jednotlivých průřezových rozměrů a délek.

Celkové provedení je tak zcela na přání zákazníka. 

 

Proč tento produkt u nás?

  • Vše připravíme na míru tak, aby vše přesně sedělo k vašemu domu
  • Jsme česká firma, vše si vyrábíme sami v naší provozovně
  • Používáme pouze kvalitní materály, které zajistí stálost vaší stavby
  • Poradenství, navštivte naši provozovnu, kde vás rádi provedeme po dílně a o kvalitě našich služeb se sami přesvědčíte  

Technické informace k solárním přístřeškům na auta:

Jste majitelem elektromobilu a chcete jej nabíjet v pohodlí domova? Naše dřevěné solární přístřešky pro auta vám nabídnou vlastní solární elektrárnu. Jestliže chcete efektivně využívat solární energii a zároveň netoužíte střechu domu zahltit panely či z jiného důvodu nemůžete mít solární panely na střeše tak doporučujeme využít možnosti mít solární paleny na pergole či na přístřešku na automobil.

Náš solární přístřešek na automobil vám nabídne vlastní sluneční elektrárnu s přímo zabudovaným fotovoltaickým systémem do zastřešení. Jedná se o provedení, kdy je celý systém připojen do distribuční soustavy. Součástí přístřešku je i zásuvka na dobíjení elektomobilu. Součástí přístřešku pro auta je nabíječka.

V rámci našeho komplexního servisu pro poskytujeme vyřízení dotace na klíč. V tomto směru máme velmi vysokou úspěšnost.

Dále pro naše zákazníky zajištujeme kompletní financování se společností 4fin Better together, a.s. Pro více informací o financování nás neváhejte kontaktovat.

Díky solárnímu přístřešku si snížíte náklady na energie prostřednictvím fotovoltaické elektrárny. 

  • Rychlá návratnost
  • Financování do výše 100 % pořizovací ceny
  • Možnost čerpání dotace
Máš zájem?