Montážním firmám dodáme kompletní komponenty

Ověříme si, že jste schopná a zkušená montážní firma, která ví co chce a ví co dělá. Získáte tím přístup do našeho virtuálního skladu, kde si budete moci objednat veškeré komponenty pro konkrétní fotovoltaickou elektrárnu, instalovanou na střeše.

V našem skladu najdete úplně vše, co je běžně potřeba pro realizaci zakázky – od střešních konstrukcí po spotřební materiál až po panely, měniče nebo baterie. Vyberete si a přesunete vybrané zboží do virtuálního košíku. Nadefinujete si, kam chcete zboží dopravit a kdy.

Zboží, které si vyberete, Vám ve zvolený den a ve zvolený čas dovezeme na Vaši zakázku. Kompletní zboží. Prodáváme za velkoobchodní ceny.

Než ale zboží začnete vynášet z naší dodávky, potřebujeme ho mít zaplaceno. Nemusíte platit zálohy, v dnešní době on-line bankovnictví stačí úhrada po překontrolování stavu zboží na místě vaší zakázky. Náš řidič Vám nicméně zboží nevydá, dokud nedostane notifikaci o zaplacení zboží.

Některé další skutečnosti:

  • Tato služba nenahrazuje náš eshop, je určena výhradně pro dodávky KOMPLETNÍHO sortimentu pro instalaci FVE na střechách
  • Náš řidič je primárně řidič. Není povinen Vám pomoci vyložit zboží z vozidla. Je to dáno především proto, aby jste si při vykládání zboží sami překontrolovali, a za další proto, že v případě poškození zboží našim řidičem je pak velká složitost urovnávat vzájemné vztahy.
  • Řidič zná Vaše kontaktní údaje a mobil, Vy znáte jméno řidiče a rovněž jeho mobil. Pokud se Vás řidič nedovolá, čeká na Vaší zakázce 30 minut. Poté je Vám účtován marný výjezd a smluvní pokuty a penále, pravděpodobně i ukončíme spolupráci.
  • Případné reklamace se řeší na místě při vykládce, pokud budou oprávněné, řidič Vám obratem doveze reklamované zboží znovu. Prioritou je aby Vaše zakázka byla dokončena v očekávaném termínu a kvalitě.

 NAŠI DODAVATELÉ

Dodavatele_1500