Autonabíječky

CARPORT a ELEKTROMOBILITA

OlifeEnergy WallBoxnabijecka1   

Odolná dobíjecí stanice pro nabíjení všech elektromobilů na trhu EU střídavým proudem (AC), výkonem až 22 kW. Určena je pro venkovní použití i instalaci do garáží, s možností montáže na zeď (wallbox) nebo na profil, kotvený do země (pole mount). WallBox může být vybaven dle přání zákazníka zásuvkou nebo kabelem (Type 2 i Type 1), případně speciálním krouceným kabelem. 

OlifeEnergy WallBox je nabízen ve dvou variantách:

 
Základní provedení „Base"

Tato varianta umí pracovat lokálně, tedy zahájit nabíjení automaticky ihned po připojení vozidla, nebo po identifikaci RfID kartou. Výkon stanice může být řízen v rozsahu O — 22 kW lokální jednotkou.

Pokročilá varianta „Smart"

Tato varianta umožňuje spolupracovat se vzdáleným serverem (OlifeEnergy Cloud, OCPP), který také nabízí řízení příkonu pro více nabíječek OlifeEnergy.
Vzdálený server umožňuje autorizaci a správu uživatelů, diagnostiku i prioritní řízení výkonu. V případě potřeby může být každý WallBox Smart zařazen do sítě dobíjecích stanic OlifeEnergy Net, a přinášet majiteli dodatečné příjmy za veřejné nabíjení elektromobilů.

DoubleBox nabijecka2 

Odolná dobíjecí stanice pro nabíjení všech elektromobilů na trhu EU střídavým proudem (AC), dokáže nabíjet dva elektromobily zároveň, každý příkonem až 22 kW.

DoubleBox může být vybaven dvěma zásuvkami nebo kabely Typ 2 či Typ 1. Je určen pro venkovní použití i instalaci do garáží, s možností montáže na zeď (wallbox) nebo na profi I, kotvený do země (pole mount).

DoubleBox je nabízen ve dvou variantách:
 
Základní varianta „Base"

Tato varianta umí pracovat lokálně, tedy zahájit nabíjení automaticky po zapojení vozidla, nebo po identifikaci RfID kartou. Výkon stanice může být řízen v rozsahu 0 — 43 kW lokální jednotkou.

Pokročilá varianta „Smart"

Tato varianta „Smart" umí spolupracovat se vzdáleným serverem (OlifeEnergy Cloud, OCPP). Vzdálený server zajišťuje autorizaci a správu uživatelů, diagnostiku i prioritní řízení výkonu více stanic OlifeEnergy najednou.
V případě potřeby může být DoubleBox Smart zařazen do sítě dobíjecích stanic OlifeEnergy Net, a přinášet majiteli dodatečné příjmy za veřejné nabíjení elektromobilů.

Samostatně stojící stanice pro nabíjení elektromobilů nabijecka3 

Samostatně stojící stanice pro nabíjení elektromobilů střídavým napětím v robustní kovovém provedení. Stanice je vybavena dvěma kabely se zástrčkami. Dokáže nabíjet dva elektromobily zároveň, každý příkonem až 22 kW. Stanice může zahájit nabíjení automaticky po vložení konektoru do vozidla, nebo po identifikaci RfID kartou.

Samostatně stojící stanice se nabízí ve dvou variantách:

 
Základní varianta „Smart"

Ve variantě „Smart" je možné navíc stanici vzdáleně ovládat prostřednictvím služby OlifeEnergy Cloud, případně pomocí protokolu OCPP. Příkon nabíjecí stanice lze dynamicky řídit v rozsahu 0-44 kW (omezený jistič, aktuální spotřeba budovy, balancování více vozidel atd.).

Rychlonabíjecí stanice pro elektromobily s výkonem až 120 kW v samostatně stojícím designovém provedení. Silová elektronika je umístěna přímo ve stojanu (pro výkony do 120 kW není třeba doplňkové skříně). OlifeEnergy DC je vybavena dvěma kabely s konektory pro stejnosměrné nabíjení.

Pokročilá varianta „Dual"

V pracovním módu „dual„ dokáže stanice rychlonabíjet dva elektromobily zároveň. Volitelně lze dopinit také zásuvku nebo kabel s konektorem pro AC dobíjení. Stanice je pině kompatibilní se službou OlifeEnergy Cloud pro vzdálený monitoring, kontrolu, řízení stanice a regulaci výkonu. Lze ji také ovládat pomocí RfID karet nebo mobilní aplikace, případně vzdáleně přes OCPP protokol.NAŠI DODAVATELÉ

Dodavatele_1500